Dr. Ina Žukova – ortodonts


Jau bērnībā Dr. Ina Žukova zinājusi, ka vēlas kļūt par ārstu. Vidusskolā, paralēli piestrādājot par sanitāru Stomatoloģijas klīnikā, Dr. Žukova sapratusi, ka zobārsta profesija ir īstā izvēle, tādēļ turpmāk savu uzmanību veltījusi šī mērķa sasniegšanai. „1992. gadā iestājos Rīgas Stradiņa universitātē un jau 1998. sāku strādāt par ortodontu. Man ļoti patika gan mācību process, gan veiksmīgā darba pieredze, tādēļ vienmēr biju motivēta iegūt un iemācīties arvien jaunas zināšanas un prasmes” atmiņās dalās Dr. Žukova. Zinātkāre un mērķtiecība it nemaz nav mazinājusies, jo Dr. Žukova regulāri papildina zināšanas ne tikai Latvijā un Baltijas valstīs, bet arī ASV, Beļģijā, Itālijā, Vācijā, Francijā u.c.

Atceroties skolas gadus, Dr. Žukova atzīst, ka bijusi ļoti daudzpusīga. „Regulāri piedalījos ķīmijas olimpiādēs, un man ļoti patika arī sports. Labi sasniegumi bija ne vien eksaktajās zinātnēs, bet arī mākslas vingrošanā, kur man tika piešķirts tituls „Sporta meistars mākslas vingrošanā”,” stāsta Dr. Žukova.

Brīvajā laikā Dr. Žukovai patīk aktīva atpūta ar ģimeni, kā arī iemīļots hobijs ir izšūšana.

Dr. Žukovas darba pieredze ir ļoti plaša. Ārste strādājusi gan Rīgā, gan Liepājā, gan Talsos, bet nu jau pirms diviem gadiem tika atvērta Dr. Žukovas privātā klīnika Rīgā, kurā ar prieku tiek gaidīti gan paši mazākie, gan pieaugušie pacienti.