Search

Dr. Žukovas ortodontijas klīnika

Ortodontijas klīnika


Ortodontijas klīnika

Ortodontijas klīnika ir viena no vadošajām klīnikām Latvijā, kas specializējas ortodontijā.

Klīnika vienmēr uzsver, ka mūsdienīgas ārstēšanas pamats ir veiksmīgs komandas darbs. Komandā strādā ne tikai ortodonti un ortodonta asistenti, bet arī zobārsts- protēzists, ķirurgs, zobu higiēnisti un miofunkcionālais specialists.

 

Klīnikas ortodontes Dr. Ina Žukova, Dr. Lolita Pontaga un Dr. Jūlija Norenberga saviem pacientiem stāsta, ka ortodontija- zobu taisnošanas process nav tikai zobu estētika.

Vislielākā nozīme ir mutes dobuma funkcionalitātei – pareizām zobu attiecībām un zobu novietojumam, svarīgi, lai žokļa locītavas strādātu pareizi.

Liels uzsvars tiek likts un komplicētu ārstēšanu, kurā piedalās arī miofunkcionālais specialists, kas strādā ar mutes dobuma muskulatūru un tās pareizu darbību. Ārstēšanas procesā var tikt piesaistīti tādi specialist kā terapeits, endodontists, ķirurgs, zobu higiēnists un LOR speciālists, fizioterapeits un citi.

 

“Mutes dobuma profilaktiska pārbaude pie zobārsta vai zobu higiēnista ir neatņemama sastāvdaļa, lai radušās problēmas mēs noķertu jau pašā saknē. Lai gan daudzi no speciālistiem stāsta, ka ortodontija veicama tikai tad, kad nomainījušies piena zobi, saviem pacientiem un kolēģiem vienmēr stāstu, ka pareiza sejas un žokļu attīstība ir pats svarīgākais, tamdēļ svarīgi sekot kā attīstās bērna piena sakodiens un kā norit zobu maiņas process.”, stāsta Ortodontijas klīnikas galvenā ārste Dr. Ina Žukova, turpinot: “ja pacientam vai vecākiem ir aizdomas, ka veidojas nepareizs sakodiens un nav skaidrības kā rīkoties, mūsu klīnikas konultējošie ārsti ir tie, pie kuriem vērsties pēc profesionāla viedokļa. Svarīgi, ka ortodontija bērniem ir pats pamats, lai mutes dobuma attīstība notiktu  bez aizķeršanās”.

Kontakti

Ortodontijas klīnika

Reģistratūras tālrunis: +371 29242384

E pasts: info@ortodontijasklinika.lv

Adrese: Aleksandra Grīna bulvāris 1, Rīga

Pacienta pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta

Nodrošināta piekļuve personām ar kustību traucējumiem

Klīnikas darba laiks

Pirmdiena

09:00 – 19:00

Otrdiena

09:00 – 19:00

Trešdiena

09:00 – 19:00

Ceturtdiena

09:00 – 19:00

Piektdiena

09:00 – 17:00

Sestdiena

Brīvs

Svētdiena

Brīvs

© 2022 SIA Ortod. All Rights Reserved.