Search

Raksti

Kapju sistēma Ordoline

Statistika liecina, ka līdz pat 70 % Latvijas iedzīvotājiem ir nepareizs zobu novietojums. Bieži vien nepareizs sakodiens un zobu novietojums pacientu vidū tiek uzskatīti tikai par estētisku problēmu un netiek ņemts vērā fakts, ka tas var radīt nopietnas veselības un funkcionālas problēmas, kuras ar laiku ir grūtāk ārstējamas. Daudzi neuzsāk ortodontisko ārstēšanu tikai tādēļ, ka nevēlas nēsāt breketes, tomēr tagad ir pieejama mūsdienīga un maz pamanāma ārstēšana – ar caurspīdīgām kapēm.

Zobu taisnošanas kapes ir pierādījušas savu efektivitāti vairumā estētiskos zobu taisnošanas gadījumos un arī sakodiena koriģēšanas situācijās. Ar kapēm tiek likvidētas spraugas starp zobiem, iztaisnoti saspiestie zobi, labots sakodiens.

Zobu taisnošanai nav vecuma ierobežojuma. Galvenais nosacījums – būt motivētam un pastāvīgi nēsāt kapes 22 stundas diennaktī. Lai gan ārstēšana ar kapju sistēmu prasa lielu pacienta līdzdalību, pacienti izmēvalas kapes tādēļ, ka pacients var iepazīties ar 3D simulācijā paredzamo ārstēšanas rezultātu, kapes ir maz pamanāmas uz zobiem. Nav alerģiskas, ir saudzīgas pret mutes gļotādu un zobu emalju kā arī ar kapju sistēmu nav jāievēro ēšanas ierobežojumi, kā ta sir ar breketu sistēmu. 

Ordoline ir jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēma. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, pārbaudītiem ārstēšanas protokoliem un plašai ortodontisko instrumentu klāsta integrācijai, ar Ordoline ortodontiskajām kapēm var veiksmīgi iztaisnot zobus un regulēt sakodienu.

Ordoline kapes tiek ražotas Eiropas Savienībā un ir izgatavotas no veselībai nekaitīga PET-G termoplastiskā poliestera, lai tās būtu gandrīz neredzamas, ērtas un efektīvas. Ordoline centrā katra kape tiek rūpīgi izgriezta atbilstoši pacienta smaganu līnijām, lai novērstu smaganu recesiju. Kapes tiek izstrādātas pēc individuāla ārstēšanas plāna, rūpīgi aprēķinot ārstēšanas ilgumu un vēlamo rezultātu.  Lai ārstēšana būtu efektīva, Ordoline ievēro stingru ražošanas procesa un kvalitātes kontroli.

Konsultācijas laikā ārsts veiks nepieciešamos izmeklējumus (3D skenējumu, sejas un zobu fotogrāfijas, rentgenus), lai varētu sagatavot ārstēšanas plānu. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns. Digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kā katra kape mainīs zobu stāvokli, kāds būs gala rezultāts un ārstēšanas ilgums. Pēc izgatavošanas kapes tiks nosūtītas ārstējošam ārstam, kurš tās izsniegs pacientam kopā ar nepieciešamajām lietošanas instrukcijām. Pacients kapes patstāvīgi maina ik pēc 14 dienām. Vidēji reizi 2-3 mēnešos apmeklē savu ārstu, lai pārliecinātos, ka ārstēšana norit pēc plāna. Vidējais ārstēšanas laiks aptuveni 12-18 mēneši (atkarībā no katra individuāla gadījuma).

© 2022 SIA Ortod. All Rights Reserved.