Search

Raksti

Zobu labošana bez sāpēm

Mēles, lūpu un vaiga notirpums pēc anestēzijas, iespējams, ir pazīstams vairumam, tomēr no šīm nepatīkamajām izjūtām var izvairīties. Dr. Žukovas ortodontijas klīnikā, uzskatām- tāpat kā zobārstniecības procedūrai, tā arī arī pašam anestēzijas procesam ir jābūt nesāpīgam!

Klīnikā strādājam tikai ar nesāpīgu anestēzijas ievades metodi- Wand STA anestēziju. To pielietojam netikai ortodontijā, bet arī vispārējā zobārstniecībā. Tā ir datorizēta anestēzijas sistēma, kas ļauj veikt anestēziju bez sāpēm, tādēļ lieliski piemērota bērniem un pacientiem, kam ir bail no zobārsta, turklāt tai ir vēl virkne citu ieguvumu - var anestezēt tikai vienu nepieciešamo zobu, nevis lūpu, mēli un citus zobus; pēc šīs anestēzijas pacients nejutīs, ka bijis pie zobārsta, līdz ar to iespējams ātri atgriesties ierastajā darba ritmā, jo nav traucētas runasspējas.

Anestētiķis tiek ievadīts datorizēti, pilienu veidā, nevis iešļircināts audos ar mehānisku spiedienu, kā tas tiek darīts tradicionālajā anestēzijā.

Anestēzijas ievade piemērota arī grūtniecēm un pacientiem ar hroniskām kaitēm, jo anestezējošais efekts parādās ātrāk: anestētiķis tiek pievadīts konkrētajai vietai, ko nepieciešams anestezēt; izmantotās anestēzijas daudzums ir dauzd mazāks kā veicot ierasto atsāpināšanu.

Šāda anestēzijas ievade ir ļoti parocīga bērnu zobārstniecībā: bērnam rodas pārliecība, ka anestēzija nav nekas briesmīgs un sāpīgs, rezultātā veidojas labāka sadarbība un uzticība starp bērnu un zobārstu- bērns neredz viņa mutei tuvojošos metāla šļirci, bet gan pildspalvai līdzīgu priekšmetu.

© 2022 SIA Ortod. All Rights Reserved.