Search

Raksti

Zobu balināšana Flash

Šobrīd pasaulē popularitāti gūst zobu balināšana pēc ortodontiskās ārstēšanas, kas rada vēl žilbinošāku iespaidu par jauno smaidu. Ja esat apsvēris domu par zobu balināšanu, Jums jādodas pie zobu higiēnista, lai uzzinātu par iespējam un gūtu informāciju par piemērotāko risinājumu tieši Jums.

 

Mājas balināšana ir saudzīgs risinājums

Mājas balināšanas komplektā ir divas kapes – augšžoklim un apakšžoklim, kā arī balinātājs. Balinātāju ieklāj kapē un kapes uzliek uz zobiem. Balināšanas ilgums ir atkarīgs no zobu veselības stāvokļa un higiēnista norādījumiem, tas katram var būt ļoti atšķirīgs- sakot ar 2-3h dienā līdz pat visas nakts garumam. Rezultāts tiks iegūts pamazām, aptuveni vienas nedēļas laikā. Balināšanas procesu var atkārtot, ievērojot higiēnista norādījumus.

Balināšana ar FLASH pie speciālista

Balināšana zobārstniecības kabinetā ir daudz ātrāka un rezultāts būs sasniegts jau divu stundu laikā. Kabinetā tiek izmantots īpašs balinātājs, ko uzklāj uz zobu virsmas. Lai rezultāts būtu pamanāms, tiek izmantota speciāla lampa, kas aktivizē balinātāju. Šo procesu atkārto līdz pat trim reizēm, pilnīgākam un baltākam rezultātam. Balināšanas process iespējams 3 nedēļu laikā pēc mutes dobuma higiēnas procesa. Pēc balināšanas var parādīties neliels zobu jutīgums, bet tas mazināsies lietojot speciālu zobu pastu, kas būs dāvanā, pēc zobu balināšanas. Labākam un ilglaicīgam rezultātam, higiēnists ieteiks zobu pastu, kas palīdzēs uzturēt rezultātu, tomēr ir iespējams lietot arī speciālu balināšanas zīmuli, kas padarīs zobus vēl baltākus!

 

Noteikti atceries!

Lai rezultāts būtu noturīgs, pēc balināšanas jāievēro “baltā” diēta. Krāsojoši pārtikas produkti un dzērieni, kā piemēram, bietes, mellenes, ēdieni ar kariju un kurkumu, sarkanvīns no ēdienkartes ir jāizslēdz aptuveni uz vienu nedēļu, bet rūpes par zobu tīrību šajā periodā būs noteicošais, lai rezultāts būtu pamanāms ikvienam.

.

© 2022 SIA Ortod. All Rights Reserved.