Search

Ārsti

Higiēniste Kristīne Ohņevska Valezuka savu brīvo laiku pavada aktīvi gan sportojot, gan ejot pārgājienos: “Tas, protams, pavadot laiku kopā ar ģimeni un draugiem, jo tam atliek maz laika. Kaut kā jāizraujas no ikdienas rutīnas, un kamdēļ neapvienot patīkamo ar lietderīgo.”

Studēt medicīnu Diāna Zamarina izvēlējās, jo tas likās kā liels izaicinājums, tomēr, kā pati uzsver, šis izaicinājums ir kas daudz vairāk – aizrautība, vēlme palīdzēt un izzināt visu jauno.

Jau bērnībā Dr. Ina Žukova zinājusi, ka vēlas kļūt par ārstu, bet vidusskolā sapratusi, ka zobārsta profesija ir īstā izvēle, tādēļ turpmāk savu uzmanību veltījusi šī mērķa sasniegšanai. „1992. gadā iestājos RSU un jau 1998. sāku strādāt par ortodontu. Man patika gan mācību process, gan veiksmīgā darba pieredze, tādēļ biju motivēta iegūt un iemācīties arvien jaunas zināšanas un prasmes”, atmiņās dalās

“Šī profesija noteikti ir aicinājums, kurš jāsadzird un to nepieciešams atpazīt”, par savu izvēli stāsta Dr. Zanda Meldere. “Domāju, ka virzīties šajā virzienā veicināja bērnībā piedzīvotais - apkārt bija daudz suņi, kaķi, vecvecākiem bija arī mājlopi, kas mācīja izturēties pret tiem kā pret ģimenes locekļiem, tie tika ārstēti, ja kaut kas bija nepieciešams. Mana krustmāte Anita bija veterinārārsts, tāpēc dzīvnieku aprūpe bija ierasta lieta. Tas iemācīja rūpēties par tiem, kuri nevar paši pateikt kas sāp, nevar izstāstīt, kas noticis.”

„Ikdienā strādāju ar bērniem, kuriem ir dažādas pakāpes runas un valodas traucējumi – no pilnīgi nerunājošiem bērniem līdz bērniem, kuriem ir traucēta tikai viena skaņa,” stāsta audiologopēde S. Stole.

© 2022 SIA Ortod. All Rights Reserved.